Filmai padeda atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką, sužinoti naujų dalykų, leidžia kartu su filmų herojais patirti išgyvenimus bei įsijausti į jų jausmus bei mintis. Moterys paprastai mėgsta filmus apie meilę, kai tuo tarpu vyrai dažniau renkasi veiksmo, kovinius filmus, trilerius ir kitus panašaus pobūdžio filmus. Kadangi vyrai mėgsta automobilius, dauguma jų neatsispiria ir filmams apie juos. O filmų apie automobilius ar bent jau tokių filmų, kuriuose puikuojasi naujutėlaičiai automobiliai, išties nemažai. Tokiuose filmuose netrūksta veiksmo ir greičio, o šie dalykai labai artimi vyriškajai pusei. Taigi, ieškantiems filmų, kuriuose persipina šie elementai ir kuriuose galima išvysti puikius automobilius, rekomenduojama pažiūrėti šiuos:

  • Ratai (orig. Cars) – animacinis filmas visai šeimai. Tai filmas apie pasaulį, kuriame gyvena kalbantys automobiliai. Nors tai animacinis filmas, jis tinka visai šeimai. Šiame filme nepavyks pamatyti žmonių, nes jame vaidina tik žmonių savybių turintys automobiliukai. Filmas buvo normuotas Oskarams, bei laimėjo Auksinį gaublį.
  • Lenktynės (orig. Rush) – filmas, paremtas tikrais faktais ir pasakojantis biografinę istoriją apie Formulės 1 sezoną, bei kovą tarp dviejų lenktynininkų. Sporto ir automobilių mėgėjams šis filmas yra vienas tų, kuriuos tikrai verta pažiūrėti.
  • Važiuok (orig. Drive) – trileris apie Holivudo kaskadininką, vakarais dirbantį vairuotoju. Jo gyvenimas susidėlioja taip, jog tenka kovoti už savo gyvybę, tuo pačiu ginti žavią kaimynę bei grumtis dėl išlikimo. Čia netrūksta veiksmo ir greičio, kurie taip mėgiami vyrų. Kadangi filme yra ir moteriškų elementų, tai gali būti visai puikus filmas norint praleisti vakarą su savo antrąja puse.
  • Greiti ir įsiutę – (orig. The fast and the Furious) – filmas apie nelegalias lenktynes ir tam tikrus nusikaltimus. Šis filmas labai mėgiamas vyriškosios lyties atstovų, dėl savo sėkmės, filmui buvo sukurtas tęsinys. Sukūrus tęsinį, filmas ir vėl buvo itin sėkmingas, o tai paskatino kurti dar ir dar vieną tęsinį. Kol kas yra 7 šio filmo dalys. Gali būti jog sulauksime ir daugiau. Planuojama, jog bus ir 8-oji.
  • Mašinistas (orig. Mechanist) – psichologinis trileris apie vyrą, kurį nuolat kankina nemiga, dėl jos jis jaučiasi išsekęs ir išdžiuvęs. Herojus balansuoja tarp sapno ir realybės ribos. Pavargęs nuo to kas vyksta jis bando išsiaiškinti priežastis. Filmas nėra tipinis, kuriame gausu automobilių ir greičio, tačiau automobilių tematika jaučiama.
  • Transporteris (orig. The transporter) – veiksmo bei kriminalinis trileris pavergęs visus šių žanrų gerbėjus. Tai filmas apie buvusį JAV specialiųjų pajėgų operatorių, kuris pragyvenimui užsidirba gabendamas įvairius krovinius. Kartais jie labai pavojingi. Vyrui tenka susidurti su kontrabandininkų mafija, čia ir prasideda veiksmas. Vėliau sukurta ir filmo tęsinių, o tai rodo, jog filmas gana sėkmingas ir sulaukęs populiarumo.

Filmai apie automobilius neturi būti vien lenktyniniai ir sportiniai, juose pasitaiko įvairių elementų, tai ir daro tokius filmus įdomiais bei nenuspėjamais. Nors automobiliai labiau asocijuojasi su vyrais, šiuos filmus mėgsta ir moterys, o tai suteikia galimybę poroms žiūrėti panašaus pobūdžio filmus. Nors minėtuose filmuose daug kovų, greičio ir automobilių, kai kurie filmai baigiasi laimingai, na, o kai kurie jų turi ir ne tokias laimingas pabaigas. Panašiai yra ir gyvenime, ne visuomet viskas baigiasi laimingai. Panašaus pobūdžio ir panašios tematikos filmų galima rasti tikrai daug, čia pateikiami tik keli šio žanro filmai, kadangi kino pramonė išties klesti, o filmai apie transporto priemones yra mėgiami, panašu, jog ateityje filmai apie automobilius ir toliau drebins kino pasaulį.